Народний депутат від групи "Воля народу" Євген Рибчинський опублікував фотографію своєї колегії Надії Савченко.

У поясненні до фотографії Рибчинський написав, що Савченко потрапила на фотографію випадково, оскільки він намагався сфотографувати Володимира Парасюка. При цьому депутат не пояснив, з якою метою і намірами він фотографував Парасюка.

[[{"fid":"176839","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"type":"media","field_deltas":{"1":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"3":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"attributes":{"height":"664","width":"415","class":"media-element file-default","data-delta":"1"}}]]

[[{"fid":"176841","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"type":"media","field_deltas":{"2":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"4":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"attributes":{"height":"298","width":"548","class":"media-element file-default","data-delta":"2"}}]]

Раніше  "Знай.ua" повідомляв, що депутат колишніх скликань і політичний експерт Тарас Чорновіл не обійшов стороною окремі моменти біографії нардепа Надії Савченко. Особливо прискіпливо Чорновіл проаналізував біографію Савченко в Вікіпедії і видання "Факти". Виявилося, що ці два варіанти біографії мають дуже багато нестиковок.

Чорновіл висміяв інтерв'ю Савченко газеті "Факти" ще від 20.08.2009 року, в якому вона зазначила, що успадкувала сильний характер від матері, яка в "травні збирала капусту" і "взимку збирала очерет".