Сьогодні, 26 березня, під Києвом сталася серйозна дорожньо-транспортна пригода з потерпілими.

Про це повідомляє портал DTP.KIEV.UA у Telegram.

Відзначається, що аварія трапилася на Житомирській трасі, на повороті на "Чайки". Там зіткнулися дві вантажівки.

У результаті аварії постраждала людина. Ймовірно, один з водіїв.

На місці працює патруль поліції.

Популярні новини зараз
Може призвести до великих проблем: як не можна використовувати зарядну станцію Які фото та повідомлення слід негайно видалити з телефона: українців попередили про підступи шахраїв Мобільні номери будуть відключати: зміна правил з 6 лютого Пенсіонерів поділили на 4 групи: виплати перерахували кожному по різному
Показати ще

Більш детальної інформації про подію немає.

Як писав раніше інформаційний портал "Знай.ua", 26 березня в селі Гошів Івано-Франківської області перекинувся пасажирський автобус з паломниками. Десять з них отримали травми різного ступеня тяжкості.

Також цього дня в селищі Ємільчине Житомирської області автомобіль вилетів з моста в річку Уборть. За кермом була жінка, вона не постраждала.