У Дніпропетровській області правоохоронці затримали двох депутатів за хабарництво.

"Чоловіки вимагали "подяку" за вирішення земельних питань", - повідомляє прес-служба Національної поліції регіону.

Народні обранці однієї з міських рад області вимагали у громадянина п'ять тисяч доларів.

За цю суму чиновники мали посприяти зміні цільового призначення земельних ділянок під час сесії міськради.

Зловмисників затримали "на гарячому" під час отримання грошей. Зазначається, що частину суми мав отримати керівник структурного підрозділу земельних та архітектурних питань.

Популярні новини зараз
Більше не розрахуєтесь: які гривні виводять з обігу Виплати як у Європі: українцям готують нову систему соціальної допомоги Звільнитися більше не вийде: працівникам запровадили нові обмеження Оцифрування трудових книжок веде до втрати стажу: Пенсійний фонд не враховує роки праці
Показати ще

За фактом відкрито кримінальне провадження за статтею 368 частиною 3 (Одержання неправомірної вигоди посадовою особою).

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", НАБУ затримало екс-нардепа Мартиненка у справі про хабарі на держзакупівлі "Енергоатому".