Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман відвідав Балаклію та оцінив масштаби втрат на артскладах.

Про це Гройсман повідомив на засіданні оперативного штабу на місці НС.

За словами міністра, зараз полум’ям охоплено половину арсеналу. На ліквідацію може піти до одного тижня.

"Від 3 до 7 днів може розгортатися ситуація. Ми будемо готові і з розмінування, і з будматеріалів. Головна проблема - щоб інтенсивність вибухів була приведена до нуля ", - сказав прем'єр.

Також глава уряду додав, що ще зарано говорити про повернення мешканців додому та дав розпорядження розмістити людей в готелі та зарезервувати для них три тисячі місць.

Популярні новини зараз
Дефіцит цукру в Україні: зупиниться ще 10 переробних заводів У ЗСУ назвали найпотужнішу зброю в арсеналі на сьогоднішній день: "Влучає дійсно в точку" У трійці антилідерів виявилася навіть столиця: у МВС назвали області із найбільшою кількістю колаборантів Дружина зірки "Чорне кохання" Бурака Озчівіта Фахріє Евджен пішла з дому після його візиту до путіна: "Дайте нам спокій"
Показати ще

"Найголовніше, щоб люди не постраждали, це найбільший виклик для всіх абсолютно служб і в момент переміщення забезпечити хоча б на мінімальному рівні всі потреби людей. По лікарнях попрацюють, роблять обхід по місту відповідні спецслужби, щоб подивитися, чи все поїхали, може, є люди, які потребують уваги", - додав Володимир Гройсман.

Нагадаємо сьогодні вночі, близько 03.00 години на дному з найбыльших арсеналів Міноборони прогриміли вибухи.

Зону в 10 кілометрів оголосили небезпечною та терміново евакуювали десятки тисяч мешканців як з самого міста, так і навколишніх сіл.

Як повідомляв раніше інформаційний портал "Знай.ua", в місті продовжують вибухати артсклади, пожежа на базі не стихає. На місці працює 15 одиниць спецтехніки, 25 карет швидкої. Ліквідацією пожежі займаються 329 рятувальників.

Однією з причин вибуху в Балаклії назвали диверсію.