За лютий 2017 року безробітних українців стало ще більше.

За даними Державної служби статистики, за лютий роботу втратили на 1,7% більше українців в порівнянні із січнем. Таким чином, в минулому місяці в країні зареєстрували 439,3 тисячі осіб, які потребують нової роботи, в січні цей показник тримався біля позначки 429 тисяч громадян, тобто безробіття збільшило масштаби на 10,3 тисячі українців.

Відзначається, що з усіх, хто стоїть на обліку біржі праці, соціальну допомогу по безробіттю отримує лише 364,9 тисяч осіб із заявлених 439,3 тисяч безробітних. Середньостатистичний розмір допомоги в лютому становив 1923 гривні, в той час як в січні виплачували на 92 гривні більше.

Незважаючи на такі показники, статистика продовжує стверджувати, що в порівнянні з 2016 роком рівень безробіття знизився на 16%.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що аналітичні експерти спрогнозували, коли в Україні настане критичний рівень безробіття.

Популярні новини зараз
В Україні подорожчали ще одні важливі продукти: свіжі ціни на вершкове масло та соняшникову олію Платіжки витягнуть останні копійки? В Україні прогнозують підвищення тарифів на деякі комунальні послуги По-жирному вже не буде: українські супермаркети поділилися новими цінами на солоне сало та свинину Головне за ніч: анулювання повісток, 50 тисяч гривень штрафу водіям та збільшення субсидії в Україні
Показати ще