"Нафтогаз України" планує підписати новий контракт з російським "Газпромом" на постачання газу у період опалювального сезону у вересні, заявив голова правління компанії Андрій Коболєв.

Про це він заявив на 12-му форумі YES у Києві, пише ВВС.

У серпні в "Газпромі" повідомляли про переговори щодо підготовки до зими із керівництвом "Нафтогазу".

Читайте також: ЄБРР 30 вересня розгляне кредит на газ для України – Яресько

Ситуація ускладнена тим, що "Газпром" та "Нафтогаз" подали зустрічі позовні заяви до Стокгольмського арбітражу у червні 2014 року, після того, як Росія припинила постачання газу до України.

Популярні новини зараз
Кого заберуть в армію у січні 2026 року: повний список категорій Українців попередили про посилення мобілізації з 1 січня: ТЦК працюватимуть на 7 локаціях Платіжки за світло зростуть: тарифи піднімуть у два етапи У 2026 році залишитесь без квартири: чиє право власності оскаржать
Показати ще