Доступ до реєстру власників нерухомості відкриють на початку жовтня.

Про це сьогодні, 19 вересня, під час прес-конфернції повідомив заступник глави Адміністрації президента України Дмитро Шимків, передає РБК-Україна.

"Президент зазначив, що доступ до реєстрів власників рухомого і нерухомого майна відкриється на початку жовтня і, відповідно, перенесення цього терміна не буде", – сказав Шимків.

Читайте також: Рада "розсекретила" інформацію про майно чиновників

Нагадаємо, раніше міністр фінансів України Наталія Яресько повідомляла, що право збільшення податків на елітну нерухомість запропоновано передати місцевим радам.

Популярні новини зараз
25.10.2025 – день, коли Всесвіт слухає: чому розумні люди бояться цю дату пропустити, і ви не повинні ТЦК дали 7 днів: кого мобілізують навіть з відстрочкою чи броню Школярів відучують від "совкового виховання": що намагаються "зламати" вчителі Тисячі пенсіонерів залишаться без виплат: стареньких попередили
Показати ще