Фонд Cascade Investment, підконтрольний засновнику Microsoft Біллу Гейтсу, купив 5% акцій в українському агрохолдингу "Кернел Груп", найбільшому вітчизняному виробнику соняшникової олії. Про це повідомила прес-служба холдингу.

Так, Cascade володіє майже 4 млн акцій "Кернел", що складає 5% від статутного капіталу компанії.

"Кернел" - вертикально інтегрована компанія, що працює в агропромисловому секторі України з 1994 року. Виробляє соняшникову олію, займається продажами бутильованої олії в країні під торговими марками "Щедрий Дар", "Стожар", "Чумак Золота", експортом олії і зернових, а також надає послуги зі зберігання зернових і олійних культур на елеваторах. До складу групи входять Пологівський олійноекстракційний завод (МЕЗ), Приколотнянський ОЕЗ і Вовчанський МЕЗ.

Інвестиції компанії Cascade Investments є головним активом Гейтса. При цьому фонд хоч і належить Гейтсу, але їм не управляється. Розпоряджається коштами Майкл Ларсон.

Читайте також: Мільярдер з Росії придбав норвезькі нафтогазові активи

Популярні новини зараз
Зірка "Дизель шоу" Вікторія Булітко показала безцінну працю українців для своїх захисників Українські військові хірурги провели операцію, яка не має аналогів у світі — воїни вже ходять по палаті Майже у два рази: в Україні обрушилися ціни на популярну ягоду Микола Томенко: "А що там з нашими, українськими гнидами?"
Показати ще

Нагадаємо, Білл Гейтс став найпопулярнішою людиною планети. Засновник компанії Microsoft і найбагатша людина світу Біл Гейтс очолив список із 30 людей, викликають найбільше захоплення серед населення всього світу.