Уряд розробляє механізм прив'язки рахунків за опалення до температури вуличного повітря. Вже працює робоча група. Про це сьогодні розповів Арсеній Яценюк, повідомляє сайт Кабміну.

"Це повинно стати відповідальністю теплокомуненерго - зменшувати обсяги споживання природного газу, зменшувати температуру теплоносія і відповідним чином зменшувати рахунок за опалення вашої квартири, а не опалювати атмосферу за ваші гроші", - переконує прем'єр.

Додає, що зараз, яка б не була температура на вулиці – "батареї червоні, відкриваємо вікна, і рахунки отримуємо за те, що опалюється атмосфера".

Читайте також: За погане опалення повернуть гроші

"Так відбувається тому, що теплокомуненерго зацікавлені в тому, аби спалити якомога більше газу і виставити якомога вищий рахунок. Уряд пропонує прив'язати рахунок, який отримують громадяни, до температури зовнішнього повітря", - ділиться ідеями чиновник.

Популярні новини зараз
Головні новини за 6 червня: ядерний удар, підрив Каховської ГЕС, масштабний збій у "Приватбанку" та безкоштовне розмитнення "Мали б совість": абонент поскаржився, що Vodafone здирає по 200 гривень за "безкоштовну" заміну сім-картки Масштабний збій у "ПриватБанку": нічого не працює, люди чекають Пригожин заявив, що Росія готова до ядерного удару: розбомблять Бєлгород
Показати ще

В соцмережах новина викликала багато обговорень.

"Теплокомуненерго вирішив заощадити і морозить будинок. За це мешканці ще й оплатять. Непогано, Яценюк!", - пишуть на форумах.