Виробники залізної руди та країни, куди відправляють її на експорт, отримують від "Укрзалізниці" своєрідну "субсидію". Заявив радник міністра інфраструктури України Іван Макушенко. Повідомляє Економічна правда.

"Залізна руда транспортується в 1,4 рази дешевше, ніж зерно, і в 2 рази дешевше, ніж сталь. "Укрзалізниця" субсидує виробників залізної руди", - сказав Макушенко.

Він зазначив, що в Україні залізну руду видобувають підприємства двох фінансвово-промислових груп, власники яких належать до найбагатших представників пануючого класу.

Низька собівартість цього природнього матеріалу у порту дозволяє корегувати цінову політику власникам руди на ринках країн-імпортерів.

Читайте також: Підвищення соцстандартів Мінфіном призведе до нового витка інфляції - експерт

Популярні новини зараз
Мрія кожної жінки: Оля Цибульська показала галантного чоловіка, який готує їй сніданки і цілує вранці Такою її ще не бачили: зірка "Кварталу 95" Олена Кравець відкрила в собі новий талант, "Я ридала весь день" Микола Томенко: "А що там з нашими, українськими гнидами?" Леонід Кравчук за рік до смерті передбачив, коли Україна переможе: "Поки не змусять..."
Показати ще

Нагадаємо, серед бізнесменів, які є гравцями на українському ринку залізної руди – Рінат Ахметов, Ігор Коломойський, Роман Абрамович, Констянтин Жеваго, Вадим Новінський.