Україна затягує використання понад 24 мільйонів євро, які ЄС ще у 2013-2014 роках виділив на екологічні проекти у країні.

Про це заявив керівник відділу "Енергетика, транспорт та навколишнє середовище" Представництва Європейського Союзу в Україні Вальтер Треттон, повідомляє ВВС.

"Що сталося з коштами, спрямованими на бюджетну підтримку, а саме 24,3 мільйона євро? Ці кошти мали перебувати на спеціальному рахунку міністерства фінансів і спрямовуватися лише на охорону навколишнього середовища", - заявив пан Треттон.

Читайте також: Мінекології пропонує перетворювати торфовища на болота

"Ми у березні 2014 року перерахували останнє євро з цієї суми, а вони досі в казначействі й мінфіні. Вони в Україні, але не працюють на екологію", - додав керівник екологічних програм ЄС Представництва Олександр Клітко.

Популярні новини зараз
Лукашенко слідом за Путіним може почати мобілізацію: але у черговий раз задурять мозок Головне за ніч: російська "могилізація" Лукашенка, правила виїзду за кордон та зростання пенсій з 1 жовтня В Україну повертається літо: які області добряче пригріє сонечко, прогноз погоди на 27 вересня Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Представники ЄС висловили сподівання, що мінекології найближчим часом розробить прозору програму використання тих грошей за призначенням.