Екс-міністр Ігор Швайка потрапив у жахливе ДТП по дорозі в Київ.

Про це написав сам потерпілий на сторінці в Facebook.

Аварія сталася 28 квітня, коли політик на Mitsubishi Pajero Wagon повертався до Києва від міського голови Конотопа Артема Семеніхіна. На швидкості 90-100 км/ч Швайка зіткнувся з вантажним причепом. Як пояснив політик, вантажний причіп був на дорозі без будь-яких розпізнавальних знаків. А Швайку засліпило сонце.

Політик подякував сумчанам, які викликали швидку допомогу, і лікарям Прилуцької лікарні, які зашили і загіпсували потерпілого.

«Вийшли пару годин тому з Інституту імені Ситенка (Харківський Інститут патології хребта та суглобів імені професора М.І.Ситенка). Рука в гіпсі, інша - забинтована, нога в гіпсі... шкутильгати потроху в аптеку... Якщо що, то у мене тепер ще один день народження - 28 квітень 2017 року», - написав Швайка.

Популярні новини зараз
У СРСР за це билися в чергах: 4 речі, які вважалися розкішшю У Києві посилюють відеоспостереження: за чим будуть стежити 1297 гривень доплати до пенсії: хто має на це право та як оформити Жителі трьох областей отримають додаткову допомогу
Показати ще

Раніше "Знай.ua" повідомляв, що 29 квітня, на заїзді до столичного Південного мосту сталася масштабна аварія, в результаті якої постраждали люди.