Головний тренер Шахтаря Паулу Фонсека підвів підсумки матчу української Прем'єр-ліги, в якому його команда обіграла київське Динамо (1:0):

"Відмінна перемога нашої команди. На дуже високому рівні провели перший тайм як в захисті, так і в атаці. Ми майже весь час контролювали м'яч. Шахтар заслужено переміг.

У нас 14 очок переваги. Але всі повинні розуміти: нічого ще не закінчилося. Як тренер я повинен думати про перемогу в кожному поєдинку. Не можу втікати від реальності: ми стали ближче до чемпіонства" - сказав Фонсека.

Раніше інформаційний портал Знай.ua повідомляв, що капітан Динамо розповів про причини поразки від Шахтаря.

Фото: ФК Шахтар

Популярні новини зараз
"Блекаутні" виплати: українцям готують нову грошову допомогу Хлопчаки 2009 року народження під прицілом ТЦК: юнаків попередили У лютому субсидій не чекайте: що відбувається Дистанційка і скорочений день: як працюватимуть школи і дитсадки при блекауті
Показати ще