У неділю, 26 березня, у відборі до ЧС-2018 Англія перемогла Литву - 2:0.

На цей матч форварда англійців Джермейна Дефо вивів хворий на рак хлопчик Бредлі Лоурі, який підкорив серця любителів футболу по всьому світу. Хлопець бореться з важкою недугою і називає Дефо найкращим другом.

Після матчу нападник збірної Англії та Сандерленда Дефо, який забив перший м'яч литовцям, сказав, що свій гол присвячує 5-річному Бредлі.

Нагадаємо, раніше портал Знай.ua повідомляв, що Челсі готовий витратити півмільйона фунтів на 15-річного футболіста з Шотландії.

Фото Getty Images

Популярні новини зараз
За кермо не всім тепер можна: які вікові обмеження запровадили для водіїв в Україні З кордону відразу до ТЦК: що може чекати на чоловіків при виїзді Пенсіонери можуть отримати тисячу гривень на ліки: кому та на яких умовах виплатять допомогу Ухилянтів порадували нововведеннями: без візиту до ТЦК і суттєва знижка
Показати ще