Нападником збірної України Романом Зозулею, який після конфлікту з фанатами Райо Вальєкано залишається без ігрової практики, зацікавились у Сполучених Штатах Америки.

Повідомляється, що українця хотів би бачити в своїх рядах клуб з NASL, другої за силою футбольної ліги США - Нью-Йорк Космос. До речі, у цій команді виступає колишній форвард Чорноморця Євген Старіков.

За інформацією іспанського видання EstadioDeportivo.com, Зозуля вже почав переговори з американський клубом.

Щоправда, агент екс-форварда Динамо і Дніпра, який належить Бетісу, Володимир Кузьменко дав уточнюючу інформацію:

- Можу сказати лише одне - поки вирішили з Ромою залишитися в Іспанії, - цитує Кузьменка SportArena.

Популярні новини зараз
За комуналку розрахуєтесь квартирою: за які борги можуть виселити Вдарять морози та замете снігом: синоптики спрогнозували, якою буде весна-2026 в Україні Права водія на блокпосту: коли не можуть зупиняти і перевіряти Можна залишитись на вулиці навіть з пропискою: чому можуть викинути з житла
Показати ще

Як раніше повідомляв портал Знай.ua, лідер атак Динамо встановив унікальний рекорд в історії української Прем'єр-ліги.

Фото Getty Images