Сьогодні, 28 березня, у Києві протягом години було заблоковано рух трамваїв на Подолі. Винуватицею стала "героїня паркування", яка практично поставила автомобіль одним колесом на колію.

Про це йдеться в повідомленні порталу DTP.KIEV.UA у Telegram.

"Дівчина в червоному і на червоному Hyundai на годину влаштувала червоне світло для трамваїв", - наголошується в публікації.

Порушницю оштрафували.

Як писав раніше інформаційний портал "Знай.ua", 26 березня, в Києві в черговий раз на повному ходу зійшов з рейок трамвай з пасажирами. На місці повороту на Старовокзальну частина металевої колії сильно стерта, що і є причиною періодичних НП.

Популярні новини зараз
Холод відступить: в Україну йде потепління, але з дощами Тарифи відпустять у вільне плавання: українцям готують нові платіжки за воду ПФУ припинить виплати: пенсіонерів залишать без грошей Жорсткі обмеження щодо виплат: більшості заблокують допомогу
Показати ще

У результаті інциденту ніхто не постраждав.

Нагадаємо, у Києві збираються реалізувати проект Tram-Train – трамвай, який ходитиме через Дніпро.