Голова Національного банку України Валерія Гонтарева заявила на сьогоднішній прес-конференції, що її відставка не змінить курс фінансового регулятора.

За її словами, НБУ повинен залишатись незалежним органом. Крім того він, за словами Гонтаревої, не мінятиме політику найближчим часом.

"Не буде змін і в політиці центрального банку. Незмінність обраного шляху - запорука успішності нашої країни і підтримки наших міжнародних партнерів", - додала голова НБУ.

Нагадаємо, Гонтарева оголосила, що залишає посаду голови Нацбанку сьогодні, 10 квітня, та передала відповідну заяву президенту Петру Порошенку.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Гонтарева розповіла про гроші, які українські фінустанови зберігали на рахунках австрійського банку.

Популярні новини зараз
Середня платіжка – 6000 грн: українців готують до подвійного зростання цін на тепло ПФУ роками наживався на пенсіонерах: суд поклав край вибірковій індексації – кого стосується Без світла буде все місто: в обленерго терміново попередили українців про відключення За комуналку розрахуєтесь квартирою: за які борги можуть виселити
Показати ще