Туристи, які приїхали спостерігати вживу за міжнародним музичним конкурсом "Євробачення-2017", поділилися своїми враженнями від української столиці.

Про це пише Рoliteka.

Варто відзначити, що всім без винятку сподобалася старовинна архітектура столиці. Багато хто очікував побачити сіре й непривітне місто, тому по приїзду був вельми і вельми здивований.

Хтось вважає, що розкрас Арки Дружби народів - це символ ЛГБТ, хтось здивувався, як настирливо стали вимагати гроші милі "мультяшки", що розгулюють по Хрещатику.

Однак не для всіх знайомство зі столицею було приємним: так, мешканець Ірландії "познайомився" з табло на залізничному вокзалі, де розклад поїздів не перекладається на англійську.

Популярні новини зараз
Захищаючи Україну, загинув талановитий аніматор відомої гри Metro Exodus Андрій Корзінкін Легендарний захисник "Азовсталі" Михайло Діанов підтримав українців, які веселяться: "Нафіга сумувати?" Ціни на гречку досягли сезонного мінімуму: які цінники на полицях магазинів І Приват, і Ощад, і будь-який інший банк: українці ризикують залишитись без грошей, як врятуватися
Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, хто з учасників конкурсу закохався в український борщ.

"Я думаю, что уроки украинского и русского языка в прошлом году были одним из моих лучших решений! И думаю, было бы намного сложнее и без них", — Chasing Penelope.

"Киев сегодня теплый, солнечный и зеленый. Я представлял его холодным и серым", — Karl Downey.

"Архитектура страны, которая выиграла Евровидение", — Dani Jabonero.

"Это мое последнее фото из Киева и, возможно, самое острое. Когда я приехал меня чуть было не ограбили. Я чуть не стал жертвой мошенников, но, к счастью, мне удалось сбежать от двух парней. Которые были соучастниками этой схемы", – фотограф Elliott Franks.

"Эти большие мультяшки были такие милые… пока не потребовали денег за фото", — William Lee Adams.

"Немного радуги над Киевом", — Marco Schreuder.