Півзахисник мадридського Реала Іско не виключає переходу в Барселону, повідомляє Mundo Deportivo.

При цьому футболіст збірної Іспанії вважає за краще не форсувати події і поки ще не прийняв остаточного рішення.

Раніше повідомлялося, що Барселона запропонувала Іско близько 20 мільйонів доларів бонусів, якщо він поповнить ряди синьо-гранатових в 2018 році на правах вільного агента.

До закінчення ж терміну свого контракту гравець не зможе перейти в каталонський клуб, так як президент Реала Флорентіно Перес наклав вето на трансфер гравця в Барселону.

Як повідомляв Знай.ua, суддя забув внести жовту картку Мессі в протокол.

Популярні новини зараз
До 800 гривень доплати до пенсії: в кого зростуть виплати Нові правила отримання допомоги: кому виплатять 15 тисяч гривень Готуйте запаси та садіть городи: українців попередили про загрозу голоду Замість індексації - бали: українцям готують нові правила нарахування пенсій
Показати ще