Грузинський боксер Автанділ Хурцидзе (33-2-2, 22 КО) завоював титул "тимчасового" чемпіона світу за версією WBO в середній вазі, нокаутувавши британця Томмі Ленгфорда.

З перших раундів грузин заволодів перевагою, а на початку п'ятого раунду він відправив Ленгфорда у важкий нокаут.

Таким чином, Хурцидзе отримав право битися з Біллі Джо Сандерсом, який володіє повноцінним поясом. За попередніми даними, їх бій може відбутися 8 липня.

Дивіться відео бою Хурцидзе - Ленгфорд

Як раніше повідомляв портал Знай.ua, Володимир Кличко завершив підготовку до бою з Джошуа.

Популярні новини зараз
ТЦК оновили списки: кого з чоловіків не чіпатимуть до кінця літа Українців перевірятимуть щомісяця: можуть зняти виплати та скасувати статус ТЦК висунули нову вимогу: стосується водіїв – відмова не приймається Велике місто може опинитися в напівоточенні: українцям загрожують серйозні бомбардування
Показати ще

Фото – Getty Images