Працівники Служби безпеки України викрили відому торгову мережу на постачанні терористам Донецька продовольчих товарів.

Як повідомляє прес-центр СБУ, мережа працювала за добре відомим "принципом дзеркала": махінатори зареєструвалися і в Україні, і в самопроголошеному "міністерстві доходів і зборів ДНР".

"В цілому структура встигла сплатити в "бюджет" терористів "податків" понад 30 мільйонів російських рублів і систематично постачала продукти харчування незаконим збройним формуванням на безоплатній основі", - йдеться в повідомленні прес-служби.

СБУ заочно оголосила торговій мережі про підозру, оскільки зараз організація знаходиться на тимчасово окупованих територіях.

Раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що ватажок самопроголошеної "ЛНР" Ігор Плотницкий пообіцяв проведення референдуму щодо приєднання Луганщини до Російської Федерації.

Популярні новини зараз
Масштабні "газові" перевірки: за які порушення виставлять космічну платіжку Показав "Резерв+" – і все одно забрали: кому не вдасться уникнути візиту в ТЦК Середня платіжка – 6000 грн: українців готують до подвійного зростання цін на тепло Українцям вручать додаткову платіжку: за що і скільки доведеться доплачувати
Показати ще