На полігоні під Львовом 16 вересня близько 22 години загинув військовий. Причиною стало порушення правил безпеки під час проведення планових занять з вогневої підготовки на бойових машинах.

Про це повідомляє прес-служба Оперативного Командування Захід. Навчання проводили на Яворовському полігоні. Екіпаж однієї з бойових машин переплутав вогні іншого броневика з вогнями, якими підсвічують ціль та вистрілив.

Снаряд пробив башту машини і військовий, який перебував у ній, отримав поранення. Медикам не вдалося втрятувати його життя й чоловік помер прямо у кареті "швидкої".

Зазначається, що ведеться службове розслідування щодо трагічного інциденту. Головною причиною називають порушення правил безпеки.

Військовий прокурор Львівського гарнізону Владислав Савинець сказав, що за фактом загибелі бійця відкрито кримінальне провадження за статтею "необережне поводження зі зброєю, що спричинило смерть потерпілого.

Популярні новини зараз
Терміново перевіряйте свої гаманці: Нацбанк вилучає з обігу низку купюр Пенсіонерам оновлять систему виплат: що буде з надбавками У документах Кремля прописана дата закінчення війни: ГУР розповіли, коли росія відступить Гроші списуватимуть з усіх рахунків: нові правила оплати карткою
Показати ще

Нагадаємо, Генеральний штабу планує оголосити демобілізацію шостої хвилі військових у жовтні.