У Львові для осіб з інвалідністю, хворих на церебральний параліч, зокрема дітей, проводять заняття з іпотерапії. Загалом по 19 занять для кожного з 10 осіб.

Під час навчального практикуму спершу підбирають вправи для занять з іпотерапії, відповідно до діагнозу особи. Потім навчають молодь виконувати вправи з іпотерапії, а відтак починаються заняття верхової їзди з виконанням вправ у супроводі інструктора, пише Zaxid.net.

Неповносправні молоді люди відзначають, що відвідування занять позитивно впливає не лише на їх фізичне самопочуття, але й на їхній загальний психоемоційний стан.

На навчальний практикум "Реабілітація через іпотерапію" міськрада виділила близько 17 тисяч гривень.

Читайте також: Паралізована жінка довела, що інваліди можуть бути сексуальними (фото)

Популярні новини зараз
Головне за ніч: Святослав Вакарчук став батьком вдруге, нові обмеження й заява про масштабну мобілізацію чоловіків та жінок в Україні Загинув командир батальйону "Волат" білорус Іван Марчук "Брест": боровся за Україну і вірив у майбутнє своєї батьківщини Долю Кримського мосту давно вирішено наперед, і в Кремлі занервували - встановили фейкові мішені від ракетних ударів Володимир Зеленський згадав загиблого друга з "Кварталу 95": "Дайте смердючої дешевої горілки"
Показати ще

Нагадаємо, іпотерапія – метод лікування, оснований на взаємодії людини зі спеціально навченим конем, адаптованим до можливостей хворого в опануванні верхової їзди.

Позитивний вплив іпотерапії на здоров'я людини виявляється завдяки тому, що їзда верхи вимагає постійного тренування базових рефлексів, що передбачають відповідну участь м'язів тіла, а це відіграє велику роль у лікуванні пацієнтів, які страждають на порушення функцій опорно-рухової системи і системи керування.