У Львові для неповносправних проводять заняття з іпотерапії

поділитись

0

410

Неповносправні молоді люди відзначають, що відвідування занять позитивно впливає не лише на їх фізичне самопочуття, але й на загальний психоемоційний стан

У Львові для осіб з інвалідністю, хворих на церебральний параліч, зокрема дітей, проводять заняття з іпотерапії. Загалом по 19 занять для кожного з 10 осіб.

Під час навчального практикуму спершу підбирають вправи для занять з іпотерапії, відповідно до діагнозу особи. Потім навчають молодь виконувати вправи з іпотерапії, а відтак починаються заняття верхової їзди з виконанням вправ у супроводі інструктора, пише Zaxid.net.

Неповносправні молоді люди відзначають, що відвідування занять позитивно впливає не лише на їх фізичне самопочуття, але й на їхній загальний психоемоційний стан.

На навчальний практикум "Реабілітація через іпотерапію" міськрада виділила близько 17 тисяч гривень.

Читайте також: Паралізована жінка довела, що інваліди можуть бути сексуальними (фото)

Нагадаємо, іпотерапія – метод лікування, оснований на взаємодії людини зі спеціально навченим конем, адаптованим до можливостей хворого в опануванні верхової їзди.

Позитивний вплив іпотерапії на здоров'я людини виявляється завдяки тому, що їзда верхи вимагає постійного тренування базових рефлексів, що передбачають відповідну участь м'язів тіла, а це відіграє велику роль у лікуванні пацієнтів, які страждають на порушення функцій опорно-рухової системи і системи керування.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Спорт
28.03.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
23.03.2017

Коментарі

До півострова перекинули бойові кораблі із ракетними установками
0
0
16:26 29.03.2017
Співробітники спецслужб змогли виявити перші "зачіпки" в справі про напад на генконсульство, але деталі не розголошують в інтересах слідства
0
0
16:08 29.03.2017
Спочатку, люди подумали, що вона не сповна розуму, але пізніше з'ясувалося протилежне
0
0
15:57 29.03.2017
НАБУ нагрянуло з обшуками в НБУ. Їх пов'язують з діяльністю Платинум Банку
0
0
15:45 29.03.2017