Бойовики терористичної організації "Ісламська Держава" знайшли нове застосування для контрацептивів, про це повідомляє MIGnews.com.

Терористи надувають презервативи теплим повітрям, а потім підвішують до них вибухівку.

За словами самих бойовиків, новий засіб ППО допоможе їм у боротьбі з ВВС російського президента Володимира Путіна.

Читайте також: Мусульманин вбив 19-річну дочку за крадіжку презерватива

Терористи вже встигли випробувати бойові контрацептиви в Сирії. Перша повітряна атака презервативів була запущена в районі сирійського міста Ідліб.

Популярні новини зараз
Нові вимоги для водіїв: який документ перевірятимуть на кордоні Запасайтеся павербанками, ліхтариками та робіть запас їжі: українців попередили Уроки стають коротшими, перерви – довшими: що зміниться у школах з 2025 року Порошенко використав похорон Парубія для цинічної політичної самореклами – експерт
Показати ще

Як повідомлялося раніше, турецька поліція затримала у Стамбулі 12 громадян Росії, які причетні до терористів "Ісламської держави". Усі вони є вихідцями з Дагестану та Чечні.