Тернополянка Юлія Шергей разом з друзями вирушила у Карпати. Жінка дуже любить збирати гриби, але велетенський білий гриб їй вдалося знайти вперше.

Про це повідомляє "Інформаційний простір Тернополя".

"Ми були на 14-ому кілометрі по дорозі на Говерлу. Рахується 14 кілометр від Ворохти. В горах починався сніг, холод – зима. Зелена трава і гриби під снігом! Враження просто неймовірні! Грибів дуже багато, компанією знаходили по 20, 30, 40 кілограм, але такий великий попався тільки мені! В Тернополі таких не знаходили, найкращі гриби тільки в Карпатах, в Ворохті та її околицях", – розповіла Юлія Шергей.

На Тернопільщині пані Юлія разом з друзями полюбляє збирати гриби у Стіжку, Шумського району. Розповідає, що саме там є білі гриби. Також їздять на Бережанщину та Підгаєччину.

Читайте також: Дивовижні Карпати з висоти пташиного польоту (відео)

Популярні новини зараз

Ощадбанк заявив про знищення карт українців: "Було прийнято рішення про призупинення"

Володарка найбільших сідниць у світі потрясла своїм добром перед камерою: "Чорт забирай, оце дупа"

Багатодітний батько і директор школи вкоротив собі віку, залишивши останню записку: "Просто зламався..."

Молода Українка загинула на заробітках в Чехії, гарувала заради сина: "Давидчик більше не обійме маму"

Показати ще

Жінка розповідає, що жаль зривати гриби, тому деякий час милується ними, але головне, правильно їх зібрати:

"Ми знаємо, що коли забираєш гриб, то утворюється нова грибниця. Ми їх не зрізаємо, а викручуємо, бо білі гриби треба викручувати і збирати дуже обережно, щоб у майбутньому можна було приїхати на ті ж місця і знайти свіжого гриба. Якщо це робити правильно, то буде благо як для природи так і для інших людей, яким вдасться отримати море задоволення" - впевнена пані Юлія.