Сьогодні неділя, а отже - час для гарного настрою.

Знай.ua зібрали для вас кілька демотиваторів "на злобу дня".

Мультики про поні як освітня реформа, паркур поліції, "чисті" узбіччя, шезлонги для будівельників та "правильне" паркування трамваїв.

Читайте також: У Чебоксарах активіста судять за репост демотиватора з Медведєвим

Нагадаємо, у липні цього року, у Росії Ленінський районний суд Чебоксар розглядав кримінальну справу стосовно громадянського активіста Дмитра Семенова.

Популярні новини зараз
У "Резерв+" з'явилась "мітка ухилянта": як виправити свої взаємовідносини з ТЦК Банки встановили ліміти на зняття грошей Продається на ринках та магазинах: в Україні з'явився на прилавках смертельно небезпечний продукт Сивина - не перешкода: почалася активна мобілізація українців похилого віку, де знадобляться дідусі 60+
Показати ще

Його звинуватили у публічних закликах до екстремізму за репост в соціальних мережах демотиватора з прем'єр-міністром РФ Дмитром Медведєвим