У Чебоксарах активіста судять за репост демотиватора з Медведєвим

поділитись
Активіст свою провину заперечує. Його адвокат зазначає, що цей демотиватор широко поширений в інтернеті, і Семенов не є його творцем

У Росії Ленінський районний суд Чебоксар почав розглядати кримінальну справу стосовно громадянського активіста Дмитра Семенова.

Його звинувачують у публічних закликах до екстремізму за репост в соціальних мережах демотиватора з прем'єр-міністром РФ Дмитром Медведєвим, передає Дождь.

[image=15319]

Активіст написав на своїй сторінці в Facebook, що до зали суду приїхали журналісти, блогери, кандидати у депутати, друзі, родичі і соратники, що стало несподіванкою для обвинувача і суду.

"І вони вчинили дуже просто: переробили процес з відкритого на закритий за клопотанням свідків з ФСБ", - написав Семенов.

Читайте також: Суд розгляне звинувачення проти екс-беркутівця за знущання над Гаврилюком

Активіст свою провину повністю заперечує. Його адвокат Євген Губін зазначає, що цей демотиватор широко поширений в інтернеті, і Семенов не є його творцем.

Суд продовжить слухання у справі Семенова 12 серпня.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
"Американський народ повинен знати, про що Трамп говорив з "ворогом""
0
0
14:18 22.07.2018
Шахов наголосив, що в сьогоднішніх умовах, коли не виконано жодне з цих вимог, проводити референдум на окупованих територіях не можна ні в якому разі
0
0
13:59 22.07.2018
Італійська опозиція знайшла потрібні слова і розкритикувала одіозного міністра
0
0
13:42 22.07.2018
"А де ж реальні справи? Коли ви нарешті виконайте вашу знамениту обіцянку"
0
0
11:36 22.07.2018