Мешканка Великої Британії Дженніфер Баклер не на жарт налякала своїх гостей, коли приїхала на вінчання до церкви в… труні.

Жінку привезли в закритому чорному гробі, розміщеному на катафалку, який аж ніяк не використовують для весільної церемонії. Уже немолода наречена – в квітні їй виповнилось 58 років – вирішила таким чином розіграти своїх гостей та рідню.

Читати також: Рятувальник приїхав освідчуватися на пожежній машині (фото)

Про замисел жінки знали лише її майбутній чоловік та брат. Для решти гостей це був справжній сюрприз. Більшість з них були просто шоковані, знадобилося навіть трохи часу, щоб всі кінцево зрозуміли, що це – жарт.

Дженіфер також попросила оздобити кришку гробу візерунком у вигляді смерті з косою. Наречена каже , що її майбутній чоловік не має проблем із чорним гумором, він повністю розділяє дивакуваті захоплення жінки та не був проти такого весільного кортежу.

До слова, серед мешканців Тайланду весільна церемонія в гробу надзвичайно популярна. На переконання тайців, ті пари, які одружились в труні, житимуть в щасті до кінця життя (до гроба).