Зоологи виявили в природі тварин-канібалів. Дикі собаки дінго виявилися першими відомими науці тваринами, які пожирають собі подібних. Це у них спостерігається, навіть, коли у них є інша їжа.

Про це повідомляє New Scientist. Вперше дінго-канібалів побачив австралійський еколог Пол Мік Він проводив випробування нового типу пастки на дінго. У ній розміщують отруту, що дозволяє безболісно приспати собак. Так борються з тим, що тварини нападають на стада, що належать місцевим фермерам.

Мік знайшов труп собаки, але вирішив відкласти розтин до ранку. Він сховав його під кущем. Повернувшись на місце, вчений виявив тільки останки померлої собаки. Мік здивувався, оскільки нічних хижаків в окрузі не було, а місцеві дінго не страждають від голоду.

Він вирішив влаштувати фотополювання на невідомого хижака і близько пасток фотокамери. За період з 2015 по 2016 роки зафіксував безліч випадків поїдання собаками трупів своїх родичів. Вчені неодноразово фіксували, як зграя дінго агресивно кружляла навколо ще не померлої від отрути особини, чекаючи на її смерть. Вони, на їхню думку, вирішували, чи варто добивати свого родича.

У дикій природі часті випадки канібалізму. Але тварини вдаються до нього, лише коли стає дуже мало їжі.

Популярні новини зараз
Коли в українських супермаркетах подешевшають яйця: відповідь експерта Хліб, борошно та макарони: скільки коштуватиме простий продуктовий набір на початку жовтня ПриватБанк встановив "грабіжницькі" відсотки на послуги, і українці вирішили влаштувати бойкот: "Хто ворог - незрозуміло" В українських супермаркетах слідом за гречкою почали падати ціни на іншу популярну крупу
Показати ще