На свідоме порушення українських законів пішли група іспанських політиків, прибувши з візитом на анексований Кримський півострів.

Як повідомляють російські ЗМІ, у складі делегації приїхали президент Національної Асамблеї Андалузії Королівства Іспанії Педро Алтамірано і федеральний координатор національної партії Андалузії (м. Малага) Сальвадор Гарсія Урбано.

Вони планують пробути в Криму до 15 квітня і провести ряд зустрічей з місцевими бізнесменами.

Окупанти збираються продемонструвати гостям потенціал кримського виноробства, сфери громадського харчування, курортно-туристичної та будівельної галузей.

Візит іспанців став відповіддю на поїздку кримчан на чолі з мером Ялти до Іспанії наприкінці минулого місяця.

Популярні новини зараз
Пенсія за радянський стаж: українцям рахуватимуть по-новому - хто втратить гроші Ухилянтам готують посилені санкції від ТЦК З травня 2025 року Плутон почав задкувати: як ретроградна планета торкнеться чотирьох знаків Зодіаку Збільшення пенсій на 30%: як пенсіонерам домогтися підвищення
Показати ще

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", після переможного поєдинку Олександра Усика в США знаменитий ринг-анонсер Майкл Баффер назвав Крим українським.