Забороною Служби безпеки України на в'їзд російській співачці Лоліті Мілявській повинна зайнятися Верховна Рада.

З такою ініціативою виступив колишній регіонал, а нині представник не менш одіозного "Опозиційного блоку", народний депутат Нестор Шуфрич. Він навіть зареєстрував відповідну пропозицію.

Згідно з даними сайту парламенту, проект з’явився сьогодні, 24 квітня, без будь-яких додаткових пояснень.

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", о 4-й ранку 23 квітня українські прикордонники зняли з поїзда в Конотопі відому співачку Лоліту Мілявську, пояснивши свій вчинок тим, що росіянка в 2015 році виступила в анексованому Криму.

Пізніше ображена Лоліта пообіцяла СБУшникам вічні муки, які наздоганяють всіх, хто ображає її гідну особу.

Популярні новини зараз
Можна легко оскаржити: які штрафи від ТЦК вважаються незаконними Продається на ринках та магазинах: в Україні з'явився на прилавках смертельно небезпечний продукт У всіх областях України: ТЦК запровадили важливі нововведення для військовозобов'язаних Банки ліквідують, а гроші згорять: фінустановам дозволили не повертати вклади клієнтам
Показати ще

З відповіддю спецслужба вирішила не затягувати і опублікувала досить провокаційне фото співачки з коментарем "Нехай щастить".

Розлючена Лоліта тут же намилилася в Європейський суд з прав людини.