Аудитори перевірили виконання контрактів на будівництво Подільсько-Воскресенського мосту через Дніпро у Києві й виявили в них порушень на 129,483 млн. грн.

За інформацією "Українських новин", перевірка була проведена для фінансової діяльності КП "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд Києва" як замовника під час виконання контрактів, укладених з компанією "Містобуд" на спорудження мосту.

Під час вивчення фінансових звітів аудитори з’ясували, що КП не забезпечило належного контролю над освоєнням коштів компанією "Містобуд" для придбання металоконструкцій і матеріалів для будівництва. Крім того, виявлено завищення вартості виконаних робіт на 16,790 млн.грн.

За результатами інвентаризації матеріалів для будівництва підтверджені тільки залишки металоконструкцій, придбані в 2007-2015 роках на суму 43,536 млн. грн із загальної суми невідпрацьованих запасів 180,7 млн.грн.

Раніше повідомлялося, що потенційні німецькі інвестори проекту Подільсько-Воскресенського мосту столиці оцінюють його вартість у 300 мільйонів євро.

Популярні новини зараз

Вагітна Осадча перетворилася на ніжну кішечку під шум моря: "Мій Юрочка"

Ольга Сумська знову виходить заміж: Роксолана розкрила подробиці весілля

Сумська і Борисюк на честь "срібної" річниці показали, як виглядали 25 років тому

Вагітна Катя Осадча опинилася поруч з ангелом-хранителем: "Ми будемо..."

Показати ще

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", минулого місяця з Подільсько-Воскресенського мосту у воду впали хлопець і дівчина.