Аудитори перевірили виконання контрактів на будівництво Подільсько-Воскресенського мосту через Дніпро у Києві й виявили в них порушень на 129,483 млн. грн.

За інформацією "Українських новин", перевірка була проведена для фінансової діяльності КП "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд Києва" як замовника під час виконання контрактів, укладених з компанією "Містобуд" на спорудження мосту.

Під час вивчення фінансових звітів аудитори з’ясували, що КП не забезпечило належного контролю над освоєнням коштів компанією "Містобуд" для придбання металоконструкцій і матеріалів для будівництва. Крім того, виявлено завищення вартості виконаних робіт на 16,790 млн.грн.

За результатами інвентаризації матеріалів для будівництва підтверджені тільки залишки металоконструкцій, придбані в 2007-2015 роках на суму 43,536 млн. грн із загальної суми невідпрацьованих запасів 180,7 млн.грн.

Раніше повідомлялося, що потенційні німецькі інвестори проекту Подільсько-Воскресенського мосту столиці оцінюють його вартість у 300 мільйонів євро.

Популярні новини зараз
Путін повторює останні дні Гітлера: "Робить те, що робили нацисти" Сергій Притула "розчавив" путіна, як комашку і розклав усе "по поличках": "Ботоксна ср*ка" Більше не треба стояти у чергах та запасатися: сіль знизилася в ціні, скільки коштує кілограм Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", минулого місяця з Подільсько-Воскресенського мосту у воду впали хлопець і дівчина.