Власник іномарки схопив на гарячому автокрадія, який намагався обчистити його автівку.

Подія трапилась у Деснянському районі Києві, - повідомили у прес-службі Нацполіції.

Коли водій Ford Mondeo залишив на кілька хвили авто та відійшов у справах, зловмисник, не гаючи часу, проник до салону. Проте водій вчасно повернувся та затримав крадія. Останній встиг витягти лише талони на пальне.

"Затриманий - 33-річний раніше неодноразово судимий чоловік. Не має постійного місця проживання. Зараз слідчі з'ясовують, як зловмисник проник в машину. Водій каже, що авто закривав і ставив на сигналізацію ", - розповіли поліцейські.

Наразі ведеться слідство. Винному загрожує обмеження волі від 3 до 6 місяців, або в’язниця до 5 років.

Популярні новини зараз
Пенсію перерахували, але стало гірше: чому індексація провалилася і як відновити справедливість Суд скасував ухвалу Кабміну про пенсії: що буде з виплатами Без світла сидітимемо годинами: українцям знову повертають графіки відключень Грошей буде більше: пенсіонерам підтягнули мінімалку до нового рівня
Показати ще

Як повідомляв раніше інформаційний портал "Знай.ua", копи перетворили погоню за одеськими автокрадіями на вестерн.