У мегаполісі все дорожче в порівнянні з невеликими містами: це стосується як нерухомості, так і послуг. Здавалося б, що мешканця міста-мільйонника навряд чи зможе здивувати завищена вартість чого-небудь, але одній зі стоматологічних клінік столиці вдалося це зробити.

Киянин прийшов із сином у приватну клініку, де малюкові повинні були полікувати чотири зуба і поставити пломбу. Коли всі процедури закінчилися і працівники стоматології виставили рахунок, у чоловіка волосся на голові заворушилося: йому доведеться викласти 16 тисяч 600 гривень, тобто один дитячий зубчик обійшовся батькові в 4000. Про це пише dtp.kiev на сторінці в Facebook: "Скільки коштує нині запломбувати 4 дитячих зуба, так щоб знайомі не зачмирили? ".

Судячи з наданої квитанції, найдорожчою послугою є прийом в присутності анастезіолога: це коштує 6,6 тисяч гривень. За одну фотополімерну пломбу довелося заплатити 1100 гривень.

"Так що годуйте дітей сиром і не давайте солодкого. Не тільки лиш всі зможуть пломби поставити. 16610 це дві середні місячні зарплати звичайних людей в мільйоннику", - пише обурений киянин.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що міністр соцполітики Павло Розенко розповів про значне зростання українських зарплат.

Популярні новини зараз

Гола Кароль викликала гнів українок, ні трусів, ні совісті: "У вас син, не соромно?"

У Харкові подружка Зайцевої злетіла з моста у воду - "осідлала" плаваючу машину, благаючи про порятунок

Онкохвора Заворотнюк зібрала останні сили на дзвінок Баскову: "Привітати тебе"

Смугастий Дан Балан заліз між ніг до мліючої Кароль: "Тихе щастя”

Показати ще