На пленарному засіданні Київської міської ради депутати прийняли рішення про введення жостких санкцій проти російських підприємств.

"Обмеження дільності підприємств, що прямо чи опосередковано контролюються з РФ підтримали 93 депутати", - повідомляє прес-служба Київради.

Згідно з постановою, мають припинити свою діяльність у Києві всі підприємства, що контролюються фізичними чи юридичними особами Російської Федерації.

Протягом місяця всі київські організації мають припинити будь-яку зв'язки з російськими підприємствами та особами.

Протягом трьох місяців планується сформувати повний перелік підприємств столиці.

Популярні новини зараз
Повістки чекати не обов'язково: чоловікам пояснили, хто має сам прийти в ТЦК Навесні пенсії українців перерахують: на скільки можуть збільшитись виплати Готуйтесь – буде дорожче: українцям стане складніше дозволити собі навіть шматок хліба З’явилися нові подробиці здачі Криму під ЧФ росії: Порошенко особисто лобіював (відео)
Показати ще

Також постанова рекомендує київському голові подати звернення до Ради національної безпеки і оборони України для посилення санкцій щодо підприємств та осіб РФ.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", депутат Київради виступив проти незаконного будівництва.