Понад мільярд гривень планує витратити столична влада на оновлення громадського транспорту та закупити 180 нових автобусів та тролейбусів.

Коли будуть реалізовані такі наміри і чи будуть реалізовані взагалі, покаже час. Проте комунальне підприємство "Київпастранс" вже оголосило два відповідні тендери, інформацію про які можна знайти на сайті держзакупівель Рrozorro.

У першому тендері мова йде про покупку 60 коротких (від 11,9 м) і 20 подовжених (від 18,5 м) тролейбусів. Другий передбачає придбання 70 коротких і 30 подовжених автобусів. Загальна сума закупок по кожному з них – 550 млн. грн.

Одна з головних вимог до нового транспорту – наявність системи вентиляції та низький рівень підлоги.

По Києву вже курсують тролейбуси, здатні об’їжджати знеструмлені ділянки, оскільки вони обладнані акумулятором для автономного ходу.

Популярні новини зараз
Українські пенсіонери втратять до 50% виплат: у ПФУ дають лише 10 днів Коли школярі Києва повернутись за парти? У Віталія Кличка заявили про закінчення зимових канул: укриття готові Після січня одразу прийде рання весна: прогноз від народного синоптика на лютий Любитель молоденьких студенточок Михайло Поплавський вирішив повчити життю українців
Показати ще

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", українські розробники представили на престижній міжнародній виставці комерційного транспорту автобуси "Тюльпан", що планують випускати для ринку Євросоюзу.