Активісти в Києві вранці 28 березня почали розблокування центрального офісу російського Сбербанку.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна". Активісти почали розбирати бетонні блоки перед входом у відділенні, яке розташоване по вулиці Володимирській, 46. Його роботу заблокували на початку березня.

Крім того, стіни фінансової установи майже повністю очистили від наклейок і написів. Прибирання біля відділення проводять самі активісти за допомогою спеціальних інструментів. На місці подій зібралися люди, які знімають весь процес на камери мобільних телефонів.

Раніше активісти організації "Національний корпус" замурували бетонними блоками вхід в центральний офіс Сбербанку. Їх акція була спрямована на те, щоб зупинити роботу в Україні банку країни-агресора.

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, активісти погодилися розблокувати центральне відділення Ощадбанку, але заявили, що це тимчасова ініціатива. Вона спрямована на те, щоб українці встигли зняти гроші з рахунків російського банку.

Популярні новини зараз
Якщо побачите таку монету — не викидайте: можна озолотитися, за день ставки зросли на 2 тисячі грн Українським пенсіонерам планують урізати виплати: хто може втратити частину пенсії Українка поповнила ряди боржників ПриватБанку після дивного списання з картки: "Яким чином мені довести" Григорій Решетник знайшов кандидатку на роль "Холостячки-3": "Красива, талановита, молода..."
Показати ще