У Києві поліцейські під час чергування врятували лелеку. Птах просто гуляв центром міста.

Про це повідомляє dtp.kiev.ua на сторінці у Facebook.

Патрульні одразу доставили його в одну із найближчих клінік для проведення огляду.

"Підозрілого громадянина виявили в центрі міста, поведінка явно не відповідала обстановці, але дмухати в драгер відмовився. Передали в клініку спеціалістам, сподіваюся у лелеки все буде добре", - додали копи.

Патрульні відзначили, що протягом 12-годинної зміни окрім спасіння лелеки довелося врятувати ще чимало пішоходів, які могли стати жертвами аварій через нетверезих водіїв – тільки за минулу ніч на вулицях Києва добряче напідпитку за кермо сіли близько семи десятків осіб.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 5 липня: заздрість, приховані інтриги та оригінальні ідеї – прогноз для всіх знаків Зодіаку Ухилянтів порадували нововведеннями: без візиту до ТЦК і суттєва знижка Українцям встановили обмеження: не вдасться перевезти через кордон Сивина - не перешкода: почалася активна мобілізація українців похилого віку, де знадобляться дідусі 60+
Показати ще

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що столичні копи врятували чоловіка від самогубства – він намагався стрибнути із мосту, але патрульні вчасно помітили його і зняли із 10-метрової висоти.