У Київській міській адміністрації планують провести реставраційні роботи на території Маріїнського парку.

Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Заначається, що реставрації підлягатиме естакада, яку називають "Мушлею". Реконструкцію споруди проведуть вперше за 35 років.

У Київраді зазначають, що варість реставраційних робіт оцінюється у понад два мільйони гривень.

Станом на 27 квітня завершено 70% запланованих робіт.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 9 квітня: маніпуляції Близнюків, зрив Терезів і занепад Козерогів Радониця-2026: чи обов'язково відвідувати цвинтар і що робити, якщо не вийшло В Україні готують підвищення тарифів на комуналку: на скільки подорожчають послуги ТЦК підуть по квартирах: мобілізація переходить у нову фазу – перевірять кожного
Показати ще

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", у Києві побудують метро, але вже не на Троєщину. Міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що хоче прокласти лінію метро до аеропорту "Бориспіль".

Також заначається, що у Києві з'явиться новий вид громадського транспорту.