У Київ вже почали прибувати перші офіційні делегації учасників Євробачення-2017. Про це Знай.иа розповіла генеральний директор компанії «Пілот» - офіційного туроператора Євробачення – Олена Корчинська. Очікується, що в травні в столиці приїдуть близько 20 тисяч іноземних гостей. Євробачення – це шанс для України показати себе світові з найкращого боку.

А тому, щоб всі заходи конкурсу проходили на вищому рівні, волонтери та представники національної поліції проходять спеціальний тренінг Customer Service. Тут волонтерів і поліціянтів навчать правилам спілкування з іноземцями. Навчання відбувається за підтримки Британської Ради в Україні. Тренінг пройдуть всі 900 волонтерів, відібрані для проведення конкурсу в Києві.

Тренер проекту "Волонтери для Євробачення" Оксана Назимок зазначає:

"Цей тренінг дуже важливий для волонтерів Євробачення і нашої національної поліції. Тут вчать, як поводитися з іноземцями, як себе позиціонувати, як розуміти жести і різноманітність національних традицій, надавати хороший сервіс тощо. Це необхідно знати, адже найближчим часом в Україну приїдуть представники 42 країн. Крім того, ці знання знадобляться і в майбутньому, адже серед наших волонтерів багато таких, які беруть участь у різних проектах, часто подорожують. Тому ми намагаємося зробити так, щоб вони могли представляти країну на найвищому рівні".

Особлива увага під час тренінгу приділяється важливості такої, здавалося б, простої, але незвичної для нашого суспільства - посмішки. Потрібно бути не тільки ввічливим, завжди готовим прийти на допомогу, але ще й посміхатися. Виявляється, навіть якщо відповідати на телефонний дзвінок з посмішкою, співрозмовник це відчуває.

Популярні новини зараз

Надя Дорофєєва в купальнику показала стрункі ніжки на березі моря: "Стала обличчям…"

Посеред травня частину України засипало снігом, а температура впала нижче нуля

"Моя бабуся Софія Ротару загинула у вересні": українка приголомшила зізнанням

Тіна Кароль мало не полетіла зі сцени під час концерту, всьому виною довга сукня

Показати ще

Посвята у волонтери пройшла сьогодні, 25 квітня. Мер Віталій Кличко закликав всіх волонтерів залишити у гостей Києва найкращі враження про місто та конкурс.

Трансляцію посвячення можна подивитися на каналі YouTube Першого каналу.