Манчестер Юнайтед погодився продати Давіда де Хеа в мадридський Реал, якщо взамін зможуть придбати півзахисника вершкових Тоні Крооса.

Як повідомляє видання The Independent, німця у своїй команді хоче бачити керманич Дияволів Жозе Моуріньо, адже в його обличчі він бачить заміну Майклу Карріку. Також Кроос стане чудовим доповненням середньої ланки Юнайтед.

Якщо ж подібний трансферний обмін все ж таки відбудеться, МЮ шукатиме заміну іспанському кіперу в обличчі Саміра Хандановича або ж молодого таланту італійського Мілану Джанулуіджи Доннаруми.

Нагадаємо, що Давід де Хеа у цьому сезоні у англійській Прем’єр-лізі провів 29 поєдинків, 11 з яких відстояв на нуль.

Як вже повідомляв портал Знай.ua, українські тренери можуть пройти стажування в Челсі.

Популярні новини зараз
Замість притулку – депортація: українцям у Чехії зачиняють двері Українці не можуть розрахуватись у магазинах: ПриватБанк почав блокувати платежі Вимоги до стажу зменшили вдвічі: хто вийде на пенсію раніше Українкам дозволили перейти на пенсії своїх чоловіків: названо дві важливі умови
Показати ще