У Миколаївській області маніяк убив свою сусідку – багатодітну матір-одиначку і закопав її на городі.

Про це повідомляє "ТСН".

37-річна Марина Золотушко пропала без вісті після того, як пішла по справах. Вдома залишилися п'ятеро дітей, які і розповіли селянам про це. Жінку шукали протягом тижня. В результаті поліція натрапила на чоловіка, який заявив, що не знайомий зі зниклою. Правоохоронці насторожилися такої заяви і вирішили обшукати город людини, де і було знайдено тіло.

У будинку маніяка знайшли тесаки, кастети, булави і "магічні" книги. Він дав свідчення поліції. За версією чоловіка, він не стримався після образ Золотушко і до смерті побив її. На думку поліції, у чоловіка є психічні відхилення. У разі визнання осудним, чоловіка посадять довічно.

Популярні новини зараз
Слава Дьомін зізнався, що його рідна мати подала на нього до суду і вимагає аліментів: "Краще б ці гроші пішли на онука" Надя Дорофєєва раптово звернулася до Вови Дантеса: офіціоз та сухі побажання Нумеролог Владислав Грицай розповів про ракетні удари по Києву в серпні 2022 року: "Земля просякнута..." Сергій Притула не зміг зняти гроші з благодійного рахунку і віддав свої пів мільйона: "Який я тоді волонтер"
Показати ще

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", в Києві жінка вбила свого чоловіка. Вона викинула чоловіка з вікна восьмого поверху