Глава комітету збірних України Мирон Маркевич поділився думкою про початок тренерської кар'єри Анатолія Тимощука в Зеніті.

«Я не дуже добре знаю Тимощука як людину. Так, він був непоганим футболістом. Ми трохи працювали разом у збірній.

Як я можу ставитися до його вирішення прийняти пропозицію Зеніту? Негативно, звичайно. Він може по-різному виправдовувати цей вчинок, але це нічого не змінить. Краще б він почав кар'єру в Україні», - сказав Маркевич Комсомольской правде.

Нагадаємо, Тимощук зайняв посаду помічника головного тренера Зеніту.

Як повідомляв Знай.ua, cестра Ракицького боляче відреагувала на пропозицію вивчити гімн України.

Популярні новини зараз
Ще рік без підвищення: кому не проіндексують пенсії у березні Буде підвищення тарифів на газ та тепло: коли чекати змін у платіжках Пенсіонерам кинуть подачку: не вистачить і на один похід до магазину Українцям назвали найгірший сценарій: до чого готуватися після атак рф
Показати ще