26 квітня в Конотопі відбулися збори активістів Руху "Український вибір - Право народу" і громадських об'єднань Сумщини, присвячені питанням виконання Мінських угод, мирного врегулювання конфлікту на Донбасі і соціально-економічної ситуації в країні. Під кінець зборів, під час обговорення проблем міста і регіону, в приміщення увірвався мер Конотопа Артем Семеніхін і влаштував дебош, повідомляє прес-служба "Українського вибору - Права народу".

"Захід відбувся, незважаючи на спроби представників радикальних організацій -"Правого сектора" і "Азова"- його зірвати. Це далеко не перша спроба псевдопатріотів перешкодити роботі громадських організацій, що представляють" партію світу. Ми не раз переконувалися: радикали готові використовувати будь-які методи для досягнення своїх цілей ", - відзначили в прес-службі.

Незважаючи на протидію, активісти руху провели збори, запросивши до дискусії своїх політичних опонентів.

"Однак на заключному етапі зборів, коли учасники перейшли до обговорення проблем міста і регіону, в приміщення увірвався мер Конотопа Артем Семеніхін.

Поведінку міського голови, що представляє партію" Свобода ", цілком можна охарактеризувати одним словом - дебош: градоначальник вигукував лайки і трощив столи. Своєю поведінкою він продемонстрував, що думка жителів міста, представників громадянського суспільства його не цікавить ", - повідомили в "Українському виборі".

Популярні новини зараз

Дзідзьо показав, у кого "позичив" своє ім'я - "Був мега популярний"

Оля Полякова похизувалася своїм будинком на березі озера: "Десь у Франції"

Пономарьов показав, яку дивну штуку носить замість маски: український Дарт Вейдер

Королева Єлизавета II, перед похоронами, подарувала принцу Гаррі шматочок дерева: старший брат чекає пояснень

Показати ще

У прес-службі вважають, що так звані патріоти з "Свободи" та інших радикальних сил відстоюють позицію "партії війни" - тих, хто блокадами і політикою ізоляції намагається розділити Україну на частини.

"Український вибір - Право народу" закликає всіх громадян Конотопа, які займають активну громадянську позицію, дати жорстку оцінку таким діям мера. Закликаємо владу перестати потурати радикалам й екстремістам, припинити політичний тиск на опонентів і, головне, негайно приступити до виконання Мінських угод", - йдеться в заяві.