У матчі азійської Ліги чемпіонів між командами ФК Сеул і Шанхай СІП бразильський форвард китайського колективу Халк відзначився красивим голом у воротах суперника.

На 26-й хвилині зустрічі Халку вдалося обіграти захисника, прокинути м'яч вперед і потужно "вистрілити" в кут воріт противника.

Варто сказати, цим голом Халк зрівняв рахунок в матчі, а його команда в підсумку здобула перемогу з рахунком 4:2.

Нагадаємо, що Халк є одним з найбільш високооплачуваних футболістом світу, отримуючи в рік приблизно 20 млн євро.

Раніше інформаційний портал Знай.ua повідомляв, що в Китаї екс-зірка Челсі не забив два пенальті в одному матчі.

Популярні новини зараз
Зима 2025−2026 в Україні: чи чекати аномального тепла, різких морозів і снігових сюрпризів - прогноз синоптиків Куб води по 250 гривень: водопостачання суттєво дорожчає Майже добу у темряві: українці можуть залишитися без світла на 22 години, - експерт Зима стане суровим випробуванням: які міста можуть залишитись без опалення
Показати ще

Фото: Getty Images