У рамках 32-го туру Серії А Інтер зустрічався з Міланом. Дербі міста Мілан спеціально винесли на ранній час, аби збільшити азіатську аудиторію.

На 36-й хвилині рахунок в зустрічі відкрили номінальні господарі. Гальярдіні знайшов пасом Кандреву , той розібрався із захисником і не залишав шансів кіперу Мілану – 1:0.

Вже через 8 хвилин Інтер подвоїв свою перевагу. М’яч у роздягальну оформили Перішіч та Ікарді. Перший асистував, другий забив – 2:0.

Россонері не здалися і зуміли відігратись по перерві. На 83-й хвилині Романьйолі скоротив відставання до мінімуму, а на 90+7 після кутового Сапата вколотив м’яч головою в сітку воріт. В підсумку – 2:2.

Інтер - Мілан 2:2
Голи: Кандрева, 36, Мауро Ікарді, 44 - Романьйолі, 83, Сапата, 90 + 7