На місці вбивства екс-депутата Держдуми Дениса Вороненкова помітили кореспондента російського пропагандистського телеканалу "Звезда" Олександра Фоміна. Він з'явився там підозріло оперативно.

Про це повідомив волонтера сайту "Миротворець" Ігор Савчук в Facebook. Він розповів, що російський журналіст підготував репортаж з місця злочину і зробив кілька фотографії тіла убитого депутата.

«Відбувається це відразу після вбивства. Збіг? Як він там так швидко опинився? Це, я вважаю зараз головна зачіпка, йому не можна дати піти ", - написав волонтер.

Савчук розповів, що Фоміна можна часто побачити в Києві. В українській столиці він готує пропагандистські матеріали для «Зірки». Журналіст, за словами волонтера, неодноразово поливав брудом Україну. Він здивований, що Фоміним ще не зацікавилися правоохоронці.

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, співробітники ФСБ дізналися адресу російського депутата Дениса Вороненкова за довго до його вбивства.

Популярні новини зараз

Вагітна Катерина Осадча "сховалася" в морі від страшних пожеж у Туреччині

Анна Богдан знайшла собі красеня-пілота, Холостяк Заливако змусив її штовхати літак: "Давай, це тобі не сніданок готувати"

Похолодає до 22 градусів: в Україні літо закінчиться раніше терміну, прогноз на початок тижня

Леся Нікітюк жорстко відповіла на докір про неголені ноги: "Задеріть спідницю і розглядайте"

Показати ще