Дворазова олімпійська чемпіонка британська боксерка Нікола Адамс розповіла про те, що живе зі своєю колишньою суперницею боксеркою Марлен Еспарзою, але ніколи не вийде проти неї в ринг. Про це пише британське видання The Sun.

П'ять років тому Адамс і Еспарза були суперницями: спортсменки боролися за один титул на Олімпійських іграх - 2012 у Лондоні. Нагадаємо, що тоді Адамс завоювала золото, а Еспарза – бронзу.

[[{"fid":"177052","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"type":"media","field_deltas":{"1":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"2":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"attributes":{"height":"595","width":"598","class":"media-element file-default","data-delta":"1"}}]]

За словами Адамс, вони з Марлен знають одна одну близько шести років, але близькі стосунки між спортсменками зав'язалися в минулому році в тренувальному таборі в Колорадо.

Зараз обидві дівчини готуються вийти на професійний ринг, і тренуються з одним тренером, але не збираються битися одна проти одної.

Популярні новини зараз

Вагітна дружина Віктора Павлика народжує: Катерина Репяхова показує процес на відео

Зірка "Дизель шоу" Булітко згадала свій ніжний танець з Чапкісом: "Останній вальс"

Дзідзьо після розлучення втік до Львова заради легендарної акторки: "Це відповідально  i радісно"

Дружина Віктора Павліка сильно захворіла перед пологами: "Перемерзла"

Показати ще

[[{"fid":"177053","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"type":"media","field_deltas":{"3":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"4":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"5":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"attributes":{"height":"601","width":"482","class":"media-element file-default","data-delta":"4"}}]]

Як раніше повідомляв портал Знай.ua, екс-чемпіонці UFC Холлі Холм запропонували бій з дебютанткою.