Одіозний нардеп-втікач Олександр Онищенко, якого в Україні підозрюють у газових махінаціях, заявив, що суд відпустив його матір після затримання в Мадриді.

У коментарі журналістам Онищенко також повідомив, що зараз він знаходиться з матір'ю в Іспанії.

"Вона вже на свободі. Її затримали, привезли до іспанського суду і суд її звільнив", - розповів Онищенко по телефону ведучим проекту Радіо Свобода "Схеми".

Відповідаючи на питання, на яких умовах суд її звільнив, Онищенко заявив:

"Ні на яких. Просто відпустив. Ніяких застав. Може залишати Іспанію".

Наразі заяву Онищенка українські правоохоронні органи ніяк не коментували.

Як повідомляв сайт Знай.ua, вчора, 30 березня, в Іспанії затримали Інесу Кадирову, матір нардепа Олександра Онищенка.

Популярні новини зараз
Можуть скасувати відстрочку та мобілізувати: юристи попередили – з чим краще не ризикувати Пенсіонери автоматично отримають надбавки у вересні ПриватБанк встановлює обмеження: що загрожує пенсіонерам Частині пенсіонерів не зарахують ціле десятиліття стажу: про що варто знати
Показати ще