На могилі сина Віктора Януковича за два роки так і не з'явився пам'ятник.

"Віктор Янукович-молодший загинув два роки тому, хлопця похоронили у Севастополі", - повідомляє сайт "Комсомольська правда в Україні".

Сина легітимного президента поховали території Свято-Нікольського храму.

Зараз на могилі знаходиться дерев'яних хрест, сама могила обнесена цегляний парканом. На воротах та хвіртці висять замки.

Кілька днів назад поблизу собору бачили червоний мікроавтобус з донецькими номерами.

Популярні новини зараз
Аномальне тепло зміниться мокрим снігом: друга половина березня здивує контрастами Гроші на виживання: хто з пенсіонерів отримає додаткові виплати Нові правила проїзду: тепер не потрібно доводити своє право на пільги Доведеться платити і за себе, і за сусідів: новий закон про ЖКГ потрясе гаманці українців
Показати ще

Священослужителі відмовились коментувати подію.

Нагадаємо, Віктор Янукович-молодший загинув 20 березня 2015 року. На момент смерті йому було 33 роки.

Віктор катався з друзями по Байкалу, крига тріснула та затягнула автомобіль під воду. П'ятеро товаришів Януковича-молодшого врятувались.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", Янукович вимагає вибори в Україні.